Nie masz żadnych produktów w koszyku.

Top

Soso by Kate

Na prośbę naszych klientek stworzyliśmy wyprzedaż drugiego gatunku! Pojawiało się sporo pytań od Pań, które chciały zakupić kosmetyczki w niższej cenie, ale takich, które posiadają jakąś wadę produkcyjną. Kosmetyczki SoSo szyjemy ręcznie z materiałów, które kupujemy w belach po 50m, przez co nie jesteśmy w stanie skontrolować całego materiału, który do nas przychodzi. Niekiedy zdarza się, że występuje jakaś wada na materiale.

Towar z drugiego gatunku

To, co cechuje nasze produkty, to przede wszystkim ich niepowtarzalny wzór. Są one rozkładane na płasko po to, aby zwiększyć komfort z ich użytkowania. Drugą, niepodważalną cechą jest ich prostota, która jest kluczem do elegancji. Nie inaczej jest w przypadku kosmetyczek drugiego gatunku, przez co są one równie wyjątkowe, co modele bez żadnych mankamentów.

Towar w drugim gatunku jest w pełni funkcjonalny, ponieważ mechanizm działania jest dokładnie taki sam jak przy prawidłowych produktach. Nadal cechuje je wyjątkowy i niepowtarzalny design, który został zastrzeżony w Urzędzie Patentowym. Kosmetyczkom, które znajdują się na tej wyprzedaży, powinęła się noga podczas produkcji. Może się zdarzyć, że zawierają one małą plamkę czy zaciągnięcie materiału. Są to wady, które mimo wszystko nie wpływają na użytkowanie naszych kosmetyczek.

Korzyści z zakupu

Zakup tego typu produktów niesie za sobą oczywiście sporo zalet. Kupując towar drugiego gatunku przyczyniasz się do ochrony środowiska, co w obecnych czasach jest bardzo ważne. Dzięki temu, że nasza kosmetyczka z niewielką wadą produkcyjną pojawi się u Ciebie, jesteśmy w stanie zapobiec marnowaniu dobrych materiałów. Bardzo cieszymy się z faktu, że nasz produkt może znaleźć nowy dom i żaden dobry materiał nie został wyrzucony! Drugą korzyścią jaka płynie z zakupu tego towaru, jest zakup w niższej cenie. Mimo że kosmetyczki nadają się do użytkowania, to jednak posiadają niewielkie mankamenty, przez co cena produktu jest niższa. Dlatego kupując towar drugiego gatunku, masz możliwość zakupienia go w atrakcyjnej cenie!

Kolejną kwestią jest wspieranie polskiej produkcji. Kosmetyczki Soso szyte są w Polsce, dokładamy więc wszelkich starań, żeby dostarczyć wam najlepszy produkt. Taki, który sami byśmy kupili. Kupując towar z drugiego gatunku, pozwalasz nam tworzyć nowe i coraz lepsze produkty!

Większość naszych klientek wraca po nowe kosmetyczki podczas takich wyprzedaży. Nieraz pojawiły się opinie, że produkt posiada tylko niewielką plamkę czy lekkie zaciągnięcie, ale jest to na tyle niewidoczne, że trzeba się temu przyjrzeć z bliska. Co więcej, kosmetyczki pakujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły, więc po zakupie dostarczymy do Ciebie produkt w estetycznym pudełku z różową wstążką. Niech przechowywanie stanie się magicznie proste. 

Post a Comment

v

Autorskie kosmetyczki rozkładane całkowicie na płasko, ułatwią wykonanie makijażu i dopasują się do miejsca w walizce.

Zajrzyj tutaj

Kobieta

Dziecko

O nas